خرید پوشاک استوک از دبی

خرید پوشاک استوک از دبی

شاید شما هم در جست و جوی منبعی باشید که بتوانید از آن لباس های عمده خریداری کنید. جالب است بدانید که امروزه خرید و فروش پوشاک استوک به صورت عمده و کیلویی بسیار در ایران و خارج از ایران رواج دارد. در واقع این بازارهای فروشی از کشور های دیگر آغاز می شوند و در نهایت به یک منبع برای فروش خواهند رسید. برای اکثر کشور های خاورمیانه این واسه فروش دبی است. این شهر بزرگ هم اکنون منبع بسیاری از لباس های استوک است که از اروپا وارد می شوند.

پوشاک استوک چیست؟

قبل از اینکه با شهر دبی و منابع فروش آن آشنا شویم بهتر است که ابتدا معنی استوک را بدانیم. استوک در زبان خارجی به معنای ذخیره شده است اما شاید این مفهوم در زبان فارسی کمی متفاوت باشد. لباس های استوک در زبان فارسی به لباس هایی گفته می شود که به صورت نو وارد بازار می شوند. این اجناس ممکن است به دلایل مختلفی به کشورهایی نظیر ایران صادر شوند که از سری آن می توان به اختلاف سلیقه اشاره کرد. همچنین ممکن است که لباس هایی در یک کشور خارج از مد شناخته شوند در این صورت به نام استوک وارد بازار های داخلی ایران خواهند شد.

همچنین بعضی از فروشگاه های معتبر در خارج از ایران, این امکان را به مشتریان خود می دهند که پس از دو یه سه روز لباس را که برده اند پس بیاورند؛ این امر ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد از قبیل نامتناسب بودن سایز، نامتناسب بودن رنگ و … . یکی دیگر از دلایلی که برخی از لباس ها با نام استوک وارد بازار می شوند این است که برخی از لباس های دیگر در حراج ها و مناسبت های مختلف آنقدر مورد توجه قرار می گیرند که این لباس ها فروخته نمی شوند در نتیجه وارد بازار کشور های دیگر می شوند.

اجناس استوک؛ اجناسی نو

اجناس استوک در واقع اجناسی نو هستند و فقط در انبار نگه داری شده اند پس اینکه آن ها را دست دوم تلقی کنیم کار درستی نیست. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که پوشاک استوک بهتر است یا پوشاک تکه ای؟

این درست است که در پوشاک استوک ممکن است شما علاوه بر لباس های خود ضایعاتی نیز پیدا کنید اما به طور کل خرید لباس های استوک امروزه بسیار رواج شده است و شاید دلیل آن هم این است که لباس های استوک چون کیلویی فروخته می شوند بسیار ارزان تر از خرید تکی هستند که در نتیجه برای مغازه داران باعث سود دهی بیشتر خواهد شد. همچنین پوشاک استوک همان طور که گفته شد لباس ها و اجناس نویی هستند که انبار شده اند در نتیجه شما از مرغوبیت جنس به طور حتم راضی خواهید بود و دلیل آن هم این است که معمولا اجناس اروپایی اصل جز اجناس درجه یک محسوب می شوند.

پوشاک استوک؛ مارک با قیمتی کمتر!

شاید شما هم جز کسانی باشید که به مارک پوشیدن علاقه مند هستید اما به طور قطع پوشیدن لباس های مارک برای شما نوعی چالش است چرا که امروزه این اجناس با قیمت گزافی به بازار عرضه می شوند. از طریق خرید پوشاک استوک شما میتوانید مارک مورد نظر خود را از بین مارک های موجود انتخاب کنید و سپس آنها را با قیمتی کمتر خریداری کنید. این امکان به ویژه برای مغازه داران حائز اهمیت است چرا که هرچقدر جنس آنها از نظر قیمت مناسب تر باشد, خریداران بیشتری خواهند داشت.

اجناس استوک معمولا از کشور های مختلفی خریداری می شوند و منابع مختلفی نیز دارند. این لباس ها معمولا از کشور های اروپایی وارد می شوند مانند آلمان, ایتالیا و … . این اجناس به طور مستقیم وارد کشور های خاورمیانه ای نخواهند شد بلکه یک واسطه در این بین است که می توانید از طریق آن جنس مورد نظر خود را تامین کنید.

خرید پوشاک استوک از دبی

دبی؛ واسطه فروش پوشاک استوک

دبی یکی از کشورهایی است که به عنوان این واسطه بین فروشندگان اروپایی و خریداران عمل می کند. دبی از لحاظ موقعیتی به گونه ای قرار گرفته است که میتواند به تمامی کشور ها صادر کننده باشد و یکی از این کشور های مقصد نیز ایران است.

همه ساله تعداد بسیاری پوشاک استوک و کتونی های مختلف در حجم انبوه به کشور وارد می شوند که این میزان اغلب برای فروشندگان و خریداران سوددهی بسیاری دارد. همانطور که میدانید خوش پوشی جزئی از ذات انسان است ولی شاید همگان توان مالی خرید اینگونه لباس ها را نداشته باشند. در این صورت پوشاک استوک به کمک شما می آید و می توانید با هزینه ای بسیار کمتر لباس مارک بپوشید.

در این زمینه ایران بازار مصرفی بسیار بزرگی در زمینه پوشاک و البسه استوک دارد. در این میان همانطور که گفته شد شاید ۹۵% واردات پوشاک استوک از کشورهای به غیر از کشور های اروپایی است چرا که آن ها در این زمینه بسیار محدود هستند. در نتیجه بیشتر لباس ها و پوشاکی که به صورت استوک وارد می شوند از دبی است که به طور قطع نزدیکترین و امن ترین تامین کننده پوشاک استوک است!

AGoutlet

AGoutlet یکی از این واسه هاست که در دبی واقع است. این شرکت همه ساله از تعداد بسیاری از کمپانی های اروپایی لباس استوک خریداری می کند و آنها را به قیمتی مناسب به فروش می رسانند. شما از طریق AGoutlet می توانید به کالای مورد نظر خود در امارات دسترسی داشته باشید. این شرکت جز بزرگترین وارد کنندگان پوشاک استوک در خاورمیانه است که از سراسر جهان و به ویژه اروپا لباس وارد می کند و به سراسر کشور های جهان نیز صادر می کند. این شرکت انواع پوشاک اورجینال استوک را خریداری و به صورت عمده به فروش می رسانند. شرکت AGoutlet کار خود را از سال ۲۰۰۲ آغاز کرده است و با جلب رضایت بسیاری از مشتریان توانسته است که به یکی از معتمدترین ها بدل شود.

شما با خرید پوشاک استوک علاوه بر اینکه میتوانید با هزینه ای بسیار کمتر اجناس اصل را خریداری کنید, میتوانید رضایت مشتریان خود را نیز جلب کنید! چرا که در واقع پوشاک خریداری شده توسط شما اصل و اورجینال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

MILLIONPIECE

اپدیت اخرین محصولات در تلگرام

عضویت لغو