ترفند های مد و استایل

ترفند های مد و استایل

به تعداد انسان های روی کره زمین شیوه های متفاوتی برای مد و استایل وجود دارد. این شیوه ها شامل طرز لباس پوشیدن, ست کردن و دیگر موارد مربوط به استایل است. در اینجا می خواهیم شما را با چند ترفند مد و استایل آشنا کنیم که توسط آن می توانید جذاب تر دیده شوید.

ترفند اول؛ مشکی بپوشید و لاغر شوید!

شاید تصور کنید این باور غلط است که اگر مشکی بپوشید لاغرتر دیده می شوید اما باید بدانید که رنگ مشکی به صورت طبیعی شما را ظریف تر نشان می دهد. جالب است بدانید که تمامی رنگ های تیره همچین اثری دارند و می توانند اندام شما را لاغرتر از آنچه که هست نمایان کنند. اما دقت داشته باشید که در پوشیدن لباس های تیره و به ویژه مشکی افراط نکنید و سعی کنید که تمام لباس های شما یکدست و یک رنگ نباشند.

ترفند های مد و استایل

ترفند دوم؛ بلوز روی لباس طرحدار ممنوع!

شاید تصور کنید که اگر روی یک شومیز یا لباس طرح دار یک بلوز بپوشید هیچ ایرادی ندارد اما دقت کنید که بهتر است لباس هایی را که طرح دار هستند تک بپوشید. اگر میخواهید یک بلوز روی لباس خود بپوشید می توانید از یک تاپ استفاده کنید.

کمربند پهن برای کمر باریک ها!

کمربند از ابتدا جزئی از مد بوده است. انتخاب کمربند در لباس شما بخش بسیار مهمی است چرا که درواقع مشخص کننده فرم بدن شماست. اگر شما بیش از حد لاغر هستید بهتر است که از کمربند های پهن استفاده نکنید چرا که کمر شما را جمع می کند و شما را لاغرتر از آنچه که هستید نشان می دهد. برعکس اگر چاق هستید به جای استفاده از شکم بند و گن از کمربند پهن استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از این کمربند ها, کمر خود را باریک تر نشان دهید. دقت داشته باشید که جای کمربند هم بسیار مهم است، آن را دقیقا روی کمر خود قرار دهید چرا که در غیر این صورت باعث می شود که شکم شما بیشتر دیده شود. شما میتوانید با استفاده از جدیدترین کمربند های مد روز به استایل خود جذابیت ببخشید.

موی چرب و پودر بچه

یکی از ترفند هایی که شما ممکن است ندانید استفاده از پودر بچه است. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه میتوانید از پودر بچه استفاده کنید؟ پودر بچه حاوی ذراتی است که میتواند چربی را به خود جذب کند پس اگر موی شما چرب است و به ناگاه متوجه شدید که به یک مهمانی دعوت هستید نیاز به دوش گرفتن نیست!
می توانید روی یک مسواک اندکی پودر بچه یا همان پودر تالک بریزید و آن را روی موهای خود بکشید, دقت داشته باشید که استفاده بیش از حد از این مواد میتواند برای مو مضر باشد, پس این روش جادویی را فقط در زمان نیاز ضروری استفاده کنید.

اگر قد کوتاهی دارید…؟

آیا شما قد کوتاه هستید؟ در این صورت باید بدانید که استفاده از لباس ها تاثیر زیادی در کوتاه تر نشان داده شدن و یا حتی بلند نشان دادن شما دارد. استفاده از شلوار های فاق بلند در نهایت باعث می شود که شما بلندتر دیده شوید. اگر میخواهید می توانید از شلوار های فاق دار و دم پا نیز استفاده کنید اما دقت داشته باشید که در هر صورت استفاده از لباس ها تاثیر شگرفی در قد شما دارد، شما باید طبق مد لباس متناسب با قد خود را انتخاب کنید.

پاهای بزرگ و کفش جلو گرد، متناسب با مد روز!

یکی از مواردی که به استایل شما جذابیت می بخشد کفش است. اگر شما گپاهای بزرگی دارید می توانید از کفش های جلو گرد استفاده کنید. این کفش ها در واقع باعث کوچک و ظریف نشان دادن پاهای شما می شوند.

کیف بزرگ یا کوچک؛ کدامیک مد است؟

شما باید کیف های خود را متناسب با دو مورد انتخاب کنید. یکی قد خودتان و دیگری مناسبت موردنظر. اگر میخواهید به یک مهمانی دورهمی بروید استفاده از کیف های کوچک جذاب تر هستند. این در حالیست که اگر شما قد بلندی دارید استفاده از کیف های کوچک به هیچوجه به شما پیشنهاد داده نمی شود و بهتر است که از کیف های بزرگ استفاده کنید. این در حالیست که اگر شما قد کوتاه دارید ممکن است همین کیف های بزرگ ظاهر شما را نامتناسب نشان دهند.

استایل و مد شخصی خودتان را داشته باشید.

امروزه که عصر، عصر تکنولوژیست شما می توانید با استفاده از رسانه های اجتماعی و اینترنت استایل مورد نظر خود را بیابید و از آن الهام بگیرید. یکی دیگر از کارهایی که میتوانید انجام دهید این است که افرادی که سبک لباس پوشیدن آنها مثل شماست را دنبال کنید و با مراجعه به مکان هایی مشابه لباس های آنان را خریداری کنید. بدین صورت می توانید لباس هایی را که دوست ندارید حذف کرده و استایل مختص خودتان را داشته باشید.

شیک پوشی و کمد خلوت!

اینکه تصور کنید افراد شیک پوش یک کمد پر از لباس های متنوع دارند الزاما تصور درستی نیست. آنها ممکن است که تعداد کمی لباس داشته باشند اما همان تعداد نیز زیبا, شیک و با کیفیت باشند. شما برای رسیدن به یک استایل شخصی باید کمد خودتان را پاکسازی کنید. در واقع باید ابتدا تمامی لباس هایی را که در دوسال اخیر نپوشیده اید کنار بگذارید. سپس می توانید با پیدا کردن استایل شخصی خودتان کمدی رنگارنگ و مملو از لباس های مورد علاقه تان داشته باشید.

ترفند های مد و استایل

اعتماد به نفس داشته باشید!

اینکه لباس تنگ بپوشید شما را لاغرتر نشان نخواهد داد. هیچکس نمیتواند سایز لباس شما را ببیند، بنابراین کسی از سایز واقعی شما با خبر نمی شود و تنها منظره که مشاهده می شود شمایید که در یک لباس تنگ در حال انفجار هستید، طبق قواعد مد نیز این امر زیبا نیست.

دقت داشته باشید که شما با هر رنگ پوست, قد و وزنی مورد علاقه هستید و هیچ نیازی نیست که لباس هایی تنگ یا بسیار گران قیمت داشته باشید تا مورد پسند قرار بگیرید. در هر زمینه ای اعتماد بنفس داشته باشید و لباسی را که در آن راحت هستید بپوشید. زمانی که شما به خودتان حس مثبت داشته باشید دیگران نیز به طور قطع به شما احساس خوبی خواهند داشت. از این مورد می توانید نتیجه بگیرید که سایز و رنگ لباس شاید مهم باشند اما نه در حدی که شما خود را دست کم بگیرید و راضی به پوشیدن لباسی شوید که اندازه شما نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

MILLIONPIECE

اپدیت اخرین محصولات در تلگرام

عضویت لغو